Електронний портфельМи - за чисте довкілля!Переможці  районного конкурсу  лідерів учнівського самоврядування «Ми-разом!»Зустріч з харківською письменницеюМіжнародний   день  визволення в’язнів фашистських концтаборівАкція "Зелена весна"

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg /Files/images/osv.png

/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/bannerUZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg /Files/images/pedpresa.gif /Files/images/ban_test1 — копия.png

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

18 квіт. 2018
Електронний портфель
Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради забезпечило доступ закладам загальної середньої освіти до електронної платформи pidruchnyk.ua, за допомогою якої учні закладів можуть бути забезпечені електронними підручниками та навчально-методичними посібниками, яким надано гриф «Рекомендовано МОН».

13 квіт. 2018
Ми - за чисте довкілля!
13 квітня 2018 року у ліцеї відбулось прибирання території ліцею.

13 квіт. 2018
Переможці районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Ми-разом!»
11 квітня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 17 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Ми-разом!».

12 квіт. 2018
Зустріч з харківською письменницею
Зустріч учнів 2 а класу з харківською письменницею Анастасією Альошичевою у дитячої обласної бібліотеці.

11 квіт. 2018
Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів
11 квітня 2018 року у ліцеї проведено заходи до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

10 квіт. 2018
Акція "Зелена весна"
10.04.2018 стартувала акція з благоустрою території ліцею "Зелена весна"