15 квіт. 2024
Стартував серіал «Вчимося разом»: як подолати стрес під час війни
Практичні матеріали для цього — у новому освітньому серіалі на платформі «Дія.Освіта» «Вчимося разом». Вісім серій розроблено фахівцями ГО Gen.Ukrainian та Мінцифри.

12 квіт. 2024
Участь у засіданні РМО учителів 2-х класів
11 квітня пройшло засідання РМО учителів 2-х класів.

10 квіт. 2024
Розширено перелік довідкових матеріалів з фізики на НМТ
Український центр оцінювання якості освіти розширив перелік довідкових матеріалів з фізики, якими зможуть скористатись учасники національного мультипредметного тесту під час іспиту.

День українського козацтва та День захисника України

16 жовт. 2018
До Дня українського козацтва та Дня захисника України протягом тижня в ліцеї відбулися різноманітні тематичні заходи.

До Дня українського  козацтва та Дня захисника України протягом тижня в ліцеї відбулися різноманітні тематичні заходи. Команда учнів 4-А класу «Нестримні»  під керівництвом  Полянської С.М. представляла ліцей на районному огляді-конкурсі строю та пісні та посіла призове ІІІ місце. Для учнів 2-4 класів було проведено конкурсно-розважальну програму «Козацькі забави».  Діти співали, танцювали, змагалися у конкурсах. З захопленням та гордістю відчували себе козаками.

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting