15 квіт. 2024
Стартував серіал «Вчимося разом»: як подолати стрес під час війни
Практичні матеріали для цього — у новому освітньому серіалі на платформі «Дія.Освіта» «Вчимося разом». Вісім серій розроблено фахівцями ГО Gen.Ukrainian та Мінцифри.

12 квіт. 2024
Участь у засіданні РМО учителів 2-х класів
11 квітня пройшло засідання РМО учителів 2-х класів.

10 квіт. 2024
Розширено перелік довідкових матеріалів з фізики на НМТ
Український центр оцінювання якості освіти розширив перелік довідкових матеріалів з фізики, якими зможуть скористатись учасники національного мультипредметного тесту під час іспиту.

1 груд. 2022

16 днів проти насильства

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
30 лист. 2022

Екологічний благодійний проєкт Flowers4School

Харківський технологічний ліцей N 9 взяв участь у екологічному благодійному проекті Flowers4School
29 лист. 2022

Профілактика дитячого травматизму

З метою недопущення випадків травмування дітей від ВНП постійно проводимо роз’яснювальну роботу щодо правил поводження під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
28 лист. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та їх наставників
28 лист. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови та їх наставників
27 лист. 2022

День відкритих дверей НТУ "ХПІ".

27.11.2022 учні ліцею взяли участь у онлайн- заході "День відкритих дверей НТУ "ХПІ"
26 лист. 2022

Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодоморів. У цьому році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.
25 лист. 2022

Вітання!

Адміністрація вітає переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з математики та в районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика і їх наставників.
24 лист. 2022

Як навчитися бути вдячним

5 вправ, які допоможуть підняти настрій у часи війни
23 лист. 2022

Інформація МОН України: ​Коротко про планування вступної кампанії у 2023 році.

ЗНО було і буде механізмом прозорого вступу до закладів вищої освіти. Однак в умовах воєнного стану існують перешкоди щодо його організації та проведення, а також неможливо охопити тестуванням потенційних вступників до українських ЗВО, які тимчасово перебувають за кордоном. Безпекова складова та труднощі логістики не дозволяють МОН планувати проведення зовнішнішнього незалежного оцінювання у традиційному форматі. МОН як альтернативу ЗНО розглядає проведення у 2023 році удосконаленого НМТ.