15 квіт. 2024
Стартував серіал «Вчимося разом»: як подолати стрес під час війни
Практичні матеріали для цього — у новому освітньому серіалі на платформі «Дія.Освіта» «Вчимося разом». Вісім серій розроблено фахівцями ГО Gen.Ukrainian та Мінцифри.

12 квіт. 2024
Участь у засіданні РМО учителів 2-х класів
11 квітня пройшло засідання РМО учителів 2-х класів.

10 квіт. 2024
Розширено перелік довідкових матеріалів з фізики на НМТ
Український центр оцінювання якості освіти розширив перелік довідкових матеріалів з фізики, якими зможуть скористатись учасники національного мультипредметного тесту під час іспиту.

19 жовт. 2022

Онлайн-курс для вчителів «Сміливі навчати»

Освітня організація «Навчай для України» та студія онлайн-освіти EdEra розробили онлайн-курс для вчителів «Сміливі навчати».
18 жовт. 2022

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

В ліцеї продовжується проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
17 жовт. 2022

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

День захисників та захисниць України та День українського козацтва

14 жовтня у день Покрови пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисників та захисниць України та День українського козацтва.

Акція «Янгол-охоронець» до Дня захисників і захисниць України

До Дня захисників і захисниць України в закладах загальної середньої освіти Київського району відбулася акція «Янгол-охоронець».

Профілактичні бесіди з учнями

14 жовтня 2022року проведено профілактичну бесіду з учнями 8-11 класів
12 жовт. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо учня 11 класу Ананьєва Несторіана та його вчителя Гордєєву Людмилу Миколіївну із перемогою( ІІІ місце ) у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва!
12 жовт. 2022

Запрошуємо до участі у конкурсі!

З 5 жовтня 2022 року триває Всеукраїнський місячник бібліотек під гаслом: "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи"
11 жовт. 2022

5 ідей для ненудного уроку до Дня захисника України

Не знаєте, як зробити урок до Дня захисника України інтерактивним, дослідницьким і таким, що справді запам’ятається дітям? Маємо 5 ідей для ненудної розмови з учнями про важливе — громадянський обов’язок, боротьбу за незалежність та чому це не «день, коли треба вітати хлопчиків».
10 жовт. 2022

Відеоуроки про основи безпеки

Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Рушійна сила» реалізувала проєкт «Знання під час війни».