14 лип. 2022

У разі повітряної тривоги вступні іспити призупинятимуть

У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення вступних іспитів тестування буде призупинятися, а учасники переходитимуть до укриттів.
12 лип. 2022

Ви знаходитесь тут: Головна Новини Учасники можуть отримати запрошення на основну сесію НМТ

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що від сьогодні на інформаційних сторінках учасники основної сесії національного мультипредметного тесту можуть отримати запрошення з інформацією про дату, час і місце проведення НМТ.
11 лип. 2022

Челендж «Діти Харкова прагнуть миру»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, вихованців, їх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова долучитись до челенджу «Діти_Харкова_прагнуть_миру» з метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги.
11 лип. 2022

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту».
9 лип. 2022

До уваги випускників! НМТ

Стартує перший етап підтвердження участі у додатковій сессії НМТ
8 лип. 2022

Звіт керівника

27 липня 2022 року об 11:00 відбудеться щорічне звітування керівника про діяльність на загальних зборах (конференції) у режимі онлайн.
8 лип. 2022

Повідомлення від УЦОЯО

УЦОЯО звертається до педагогів за кордоном за допомогою у проведенні НМТ
7 лип. 2022

До уваги випускників!

Український центр оцінювання якості освіти надав роз'яснення
6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
2 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року.