Співробітництво з Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Київського районуУчасть у  Всеукраїнському тижні праваМісячник профілактики  шкідливих звичокМіжнародний день людей з інвалідністюРайонний семінар для заступників директорів закладів загальної середньої освіти за темою: «Формування ключових компетентностей в учнів початкової школи шляхом впровадження інтерактивних технологій»«Добра справа»

Продовжується набір учнів до 1-х та 10-х класів ліцею

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg /Files/images/osv.png

/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/bannerUZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg /Files/images/pedpresa.gif /Files/images/ban_test1 — копия.png

18 груд. 2018
17 грудня відбулася зустріч учнів 6, 9 класів ліцею зі співробітниками ЦСССДМ

12 груд. 2018
Участь у Всеукраїнському тижні права
З 10 по 14 грудня у ліцеї проводяться заходи до Всеукраїнського тижня права

5 груд. 2018
Місячник профілактики шкідливих звичок
З 26 листопада по 26 грудня в ліцеї проводиться Місячник профілактики шкідливих звичок «Здоров’я-спадщина чи власне придбання?».

3 груд. 2018
Міжнародний день людей з інвалідністю
З 28 листопада по 05 грудня 2018 року у ліцеї проводилися заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

28 лист. 2018
27 листопада 2018 року у Харківському технологічному ліцеї № 9 Харківської міської ради Харківської області відбувся районний семінар для заступників директорів закладів загальної середньої освіти, які відповідають за організацію освітнього процесу у початкових класах за темою: «Формування ключових компетентностей в учнів початкової школи шляхом впровадження інтерактивних технологій». Досвідом роботи поділилися учителі закладу.

26 лист. 2018
«Добра справа»
В рамках проекту «Добра справа» учні з 2-А класу відвідали «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс», де навчаються діти з вадами слуху.