Прийом до ліцею

Харківського технологічного ліцею № 9

Харківської міської ради Харківської області

на 2018/2019 навчальний рік

1.Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу, діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у навчальному  закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

2.Заяви про зарахування дитини до 1-го класу подаються особисто  одним з батьків до 31 травня.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

4.Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

5.Якщо  поданих заяв більш, як вільних місць у 1-х класах, проводиться жеребкування. Жеребкування проводиться з 05 черсвня  по 10 червня (у разі необхідності).

Перелік документів для  зарахування до  1-го класу:

1)заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2) Копія свідоцтва про народження дитини.

3) Медична  довідка  за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

До уваги батьків!

Інформація щодо набору учнів в 1-і класи:

усього місць у 1-х класах - 56

зараховано станом на 31.08.2018 - 53 учнів

вільних місць -3

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

1. Упродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця ( п. 1.6. р. ІІ).

2. Після 15 червня й до 31 серпня на вільні місця зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування (п. 1.6. р. ІІ):

- діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;

- діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;

- діти працівників закладу освіти (п. 1.3. р. ІІ).

3. З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування (п.1.6. р. ІІ)

З питань зарахування дітей до 1-х класів  звертатися до адміністрації освітнього закладу, у разі не вирішення питання до методиста методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Л.Г. за телефоном 725-24-86.

Територія обслуговування, закріплена за ХТЛ №9 на 2019 /2020 навчальний рік    (відповідно до наказу Адміністрації  Київського району Харківської міської ради від 26.10.2018 № 29/аг "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2019/2020 навчальний рік" )

Територія обслуговування, закріплена за ХТЛ №9 у 2018 році

Документи, які необхідні для зарахування до 10-11(12-х)класів:

1. Заява від батьків щодо зарахування дитини.

3. Свідоцтво про базову загальну середню освіту.

4. Особова справа.

5. Медична картка встановленого зразка.

Зарахування до ліцею

1.Для зарахування до ліцею заяви подаються до 15 червня включно.

2.До ліцею (навчальний заклад ІІІ ступеня  з профільним навчанням за технологічним напрямом) зарахування відбувається, як правило, шляхом конкурсу.

Перелік документів на конкурсне випробування

1. Заява одного з батьків на конкурсне випробовування.

2. Копія паспорта (копія свідоцтва про народження дитини).

3. Документ про освіту (свідоцтво по базову загальну середню освіту).

4. Медична  довідка.

Територія обслуговування, яка закріплена