Прийом до ліцею

Порядок   прийому дітей до 1-го класу

Харківського технологічного ліцею № 9

Харківської міської ради Харківської області

1.Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу.

До  01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.

Жеребкування – спосіб конкурсного відбору дітей для зарахування на вільні місця.

2.Зарахування до  ліцею  здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

1) Копія свідоцтва про народження дитини.

2) Медична  довідка  за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Зарахування до ліцею

Для зарахування до закладу освіти ІІІ ступеню заяви подаються до 15 червня включно. До закладу освіти ІІІ ступеня зарахування відбувається, як правило, шляхом конкурсу.

Перелік документів на конкурсне випробування для зарахування до 10 класу ліцею:

1. Заява батьків щодо доступу до конкурсного випробовування.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Документ про освіту (свідоцтво по базову середню освіту).

4. Медична  довідка  за формою первинної облікової документації № 086-1/о.