Прийом до ліцею

Харківського технологічного ліцею № 9

Харківської міської ради Харківської області

на 2018/2019 навчальний рік

1.Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування навчального закладу, діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у навчальному  закладі, чи дітьми працівників закладу освіти.

2.Заяви про зарахування дитини до 1-го класу подаються особисто  одним з батьків до 31 травня.

3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

4.Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

5.Якщо  поданих заяв більш, як вільних місць у 1-х класах, проводиться жеребкування. Жеребкування проводиться з 05 черсвня  по 10 червня (у разі необхідності).

Перелік документів для  зарахування до  1-го класу:

1)заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2) Копія свідоцтва про народження дитини.

3) Медична  довідка  за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

До уваги батьків!

Інформація щодо набору учнів в 1-і класи:

усього місць у 1-х класах - 56

зараховано станом на 31.08.2018 - 53 учнів

вільних місць -3

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

1. Упродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця ( п. 1.6. р. ІІ).

2. Після 15 червня й до 31 серпня на вільні місця зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування (п. 1.6. р. ІІ):

- діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;

- діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;

- діти працівників закладу освіти (п. 1.3. р. ІІ).

3. З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування (п.1.6. р. ІІ)

З питань зарахування дітей до 1-х класів  звертатися до адміністрації освітнього закладу, у разі не вирішення питання до методиста методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Москалець Л.Г. за телефоном 725-24-86.

Територія обслуговування, закріплена за ХТЛ №9 у 2018 році

Зарахування до ліцею

1.Для зарахування до ліцею заяви подаються до 15 червня включно.

2.До ліцею (навчальний заклад ІІІ ступеня  з профільним навчанням за технологічним напрямом) зарахування відбувається, як правило, шляхом конкурсу.

Перелік документів на конкурсне випробування

1. Заява одного з батьків на конкурсне випробовування.

2. Копія паспорта (копія свідоцтва про народження дитини).

3. Документ про освіту (свідоцтво по базову загальну середню освіту).

4. Медична  довідка.