18 квіт. 2024
Правила безпеки на воді
18 квітня у 5-А класі відбулася виховна година.

Увага! Термін дії електронних квитків!

30 черв. 2020
Відповідно до Рішення 36 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 24.06.2020 право пільгового проїзду для учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова за електронним квитком «E-ticket» для проїзду в метрополітені та міському електричному транспорті встановлено на весь календарний рік.

Відповідно до Рішення 36 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 24.06.2020 право пільгового проїзду для учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова за електронним квитком «E-ticket» для проїзду в метрополітені та міському електричному транспорті встановлено на весь календарний рік.

За погодженням з керівництвом комунального підприємства «ХАРІВПАСС» термін дії користування електронними квитками «E-ticket» у 2020 році для пільгового проїзду випускників підпорядкованих закладів загальної середньої освіти в метрополітені, трамваї, тролейбусі міста Харкова подовжено до 15.08.2020.

Адміністрація ліцею