18 квіт. 2024
Правила безпеки на воді
18 квітня у 5-А класі відбулася виховна година.

Самоврядування

Дитяча організація "Бригантина"

Девіз

"Один за всіх, всі за одного"

Структура д/о "Бригантина"

Напрямки роботи ДО «Бригантина»

Робота Центрів представлена проектною діяльністю.

1. Центр «Милосердя»/«Пам’ять»

Організовує надання шефської допомоги вихованцям інтернатів, приютів, організовує роботу із соціальної підтримки учнів ліцею із соціально незахищених родин, проводить акції благодійницького характеру.

Допомога ветеранам і учасникам ВВВ за мікрорайоном ліцею, проведення благодійного ярмарку з передачею коштів учасникам війни. Організація упорядкування захоронень учасників ВВВ на 13 міському кладовищі. Проведення екскурсій.

2. Центр творчості і спорту.

Планує і організує колективну творчу діяльність за культурно-мистецьким і спортивно-оздоровчими напрямами.

3. Центр соціального захисту.

Сприяє формуванню правової культури , пропаганді  правових знань, захисту інтересів неповнолітніх.

Здійснює профілактичну роботу щодо запобігання появі шкідливих звичок , контролює санітарно - гігієнічний стан навчальних кабінетів, пропагандує  здоровий спосіб життя.

4. Центр преси та інформації.

Забезпечує інформаційні потреби ліцею, висвітлює події  шкільного життя, розроблення проектів. Випуск періодичної печатної газети

«Бригантина».

5. Навчальний центр.

Сприяє вдосконаленню навчальної діяльності учнів, приймає участь   у організації предметних олімпіад, інтелектуальних змагань, предметних тижнів.

6. Центр дисципліни і порядку.

Проводить роботу щодо дотримання учнями внутрішнього розпорядку ліцею

Відповідальні по напрямкам

Рада лідерів