"Шкільний офіцер поліції"

З 2018 року у м. Харкові впроваджено модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».
  Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено інспектора відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старшого лейтенанта поліції Черкашина Данила Михайловича  та поліцейського 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області  старшого сержанта поліції Ченського Дмитра Геннадійовича, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

30 березня 2022р.  відбулася онлайн-зустріч адміністрації та педагогічних  працівників ліцею із старшим лейтенантом Управління патрульної поліції у Харківській області Департаменту патрульної поліції Черкашиним Данилом Михайловичем. Метою зустрічі є проведення просвітницької та  інформаційно-профілактичної роботи з педагогічним колективом. У ході зустрічі Черкашин Д.М. ознайомив з нормативно-правовими документами та відповів на питання присутніх.

05 жовтня 2022р. у ліцеї в рамках реалізації програми 'Шкільний офіцер поліції" відбулася онлайн-зустріч учнів 5-А, 5-Б класів з працівником патрульної поліції, інспектором ВЗГ УПП в Харківській області Чернишовим Д.М.