16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

"Україна -це ми!"

12 січ. 2024
Учні ліцею разом з батьками взяли участь у обласному етапі фотовиставки "Україна - це ми!" до Дня Соборності України

"Україна -це ми!"

Соборність - це єдність поколінь у боротьбі за незалежність Батьківщини! Сьогодні соборність для України означає повернення та відновлення всіх окупованих територій: Донеччини, Луганщини, Запоріжжя та Криму. Ми віремо в перемогу, адже ми боремося за свій рідний дім. Поки наші воїни виборюють незалежність на фронті, ми малюємо малюнки, збираємо посилки, записуємо відеопривітання, плетемо сітки та донатимо, робимо все, щоб наблизити нашу перемогу. І тоді ми  будемо зростати, навчатися, дружити, кохати та зустрічати кожен ранок у вільній, незалежній та соборній Країні!