16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

Вітання зі святом весни!

7 бер. 2024
Вітання зі святом начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої

Дорогі, милі, прекрасні жінки!

Прийміть щирі вітання зі святом весни, ніжності та кохання.

Початок весни, початок життя у природі, перше тепло є символами цього свята. Тож нехай це тепло оселиться у ваших оселях, краса природи надихає, а прихід весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті.

Хай кожен ваш день буде наповнений увагою, а свято весни принесе щастя, невичерпну енергію та натхнення для нових творчих здобутків й перемог.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненістю! Зі святом, любі жінки!

З повагою
Начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради ОЛЕНА ВЄДЯЄВА