16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

Зустріч із співробітником Департаменту кіберполіції

15 бер. 2024
15 березня 2024 року, в рамках освітнього процесу з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, учні 9-11 класів ліцею мали змогу в форматі Zoom-конференції зустрітись із співробітником Департаменту кіберполіції та обговорити проєкт "БРАМА».

Проєкт "БРАМА» поєднав кіберполіцію та волонтерів у протидії російським окупантам в медіа-просторі,  попередження дезінформації та зменшення впливу антиукраїнської пропаганди на суспільство, а також для покращення медіа-грамотності населення".

Додаткову інформацію можна отримати за посиланнями: