15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

Відеоінструкція для учасників пробного ЗНО-2020

3 черв. 2020
Відеоінструкція для учасників пробного ЗНО-2020

Український центр оцінювання якості освіти підготував відеоінструкцію щодо безпечного проходження пробного тестування в умовах епідемії коронавірусу.

У відео співробітники УЦОЯО закликають учасників пробного тестування дотримуватись рекомендацій медиків та не наражати себе та інших на небезпеку, слідкувати за самопочуттям перед тестуванням, залишатись вдома за наявності симптомів ГРВІ.

Також команда центру оцінювання просить не забувати користуватись засобами індивідуального захисту, дотримуватись правил соціального дистанціювання та виконувати інші вимоги часу, що стали обов’язковими під час карантинних заходів.