16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

7 груд. 2023

"Подаруй Різдво військовим!"

апередодні Дня ЗСУ та Різвяних свят в ліцеї було проведено благодійну акцію "Подаруй Різдво військовим"
6 груд. 2023

Вітаємо переможців!

Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії.
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

6 грудня учні ліцею, вчителі, батьківська громадськість взяли участь у заходах "Незламна мужність поколінь", присвячених Дню Збройних Сил України.
5 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
4 груд. 2023

Музична зустріч " Народна пісня- найдорожча, мила!"

04 грудня 2023 року учнів 1-4 класів було запрошено на цікаву, розвивальну зустріч " Народна пісня- найдорожча,мила.
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.
1 груд. 2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Вітаємо переможців!

Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії.

Єдиний урок безпеки

30 листопада 2023 року з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, правил поводження з вибухонебезпечними предметами,правила безпечної поведінки на водоймищах в зимку в ліцеї пройшов Єдиний урок з безпеки

Всесвітній день домашніх тварин

30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин