8 трав. 2024
День пам'яті та примирення
8 травня учні ліцею долучились до заходів щодо вшанування кожного, хто боровся з нацизмом.

6 трав. 2024
"Смаколики для наших захисників України"
З 1 по 5 травня наша ліцейська спільнота взяла активну участь у освітній акції " Без сім'ї та свого роду немає нації, народу" в номінації "Смаколики для наших захисників України ".

1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

Бесіди (поради) щодо правил поведінки в умовах воєнного стану

30 листопада 2023 року з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, правил поводження з вибухонебезпечними предметами,правила безпечної поведінки на водоймищах в зимку в ліцеї пройшов Єдиний  урок з безпеки.

Здобувачі освіти під час уроку повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, поводження з вибухонебезпечними предметами,правила безпечної поведінки на водоймищах в зимку. Тож бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил безпеки, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників! Наше здоров’я – це наша відповідальність!

- методичні рекомендації щодо проведення бесід з учнями закладів загальної середньої освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами (лист МОН України від 17.03.2022 № 1/3485-22);

- лист Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 19.04.2022 № 22/7.2-1840-22;

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога»

Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Крім того, ДСНС проведено роботу з розроблення іншої актуальної інформації, що може бути використана населенням під час війни:

брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»;

рекомендації щодо дій населення в умовах надзвичайної ситуацій воєнного характеру;

інформація про організацію укриття населення під час надзвичайних ситуацій у фонді захисних споруд цивільного захисту;

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.

Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!

Інформаційний комікс для дітей у воєнний стан

Фізична безпека дітей під час війни. Правила поведінки в евакуації, на окупованих територіях і в зоні бойових дій

Онлайн-навчання з мінної небезпеки

Презентація про мінну небезпеку