8 трав. 2024
День пам'яті та примирення
8 травня учні ліцею долучились до заходів щодо вшанування кожного, хто боровся з нацизмом.

6 трав. 2024
"Смаколики для наших захисників України"
З 1 по 5 травня наша ліцейська спільнота взяла активну участь у освітній акції " Без сім'ї та свого роду немає нації, народу" в номінації "Смаколики для наших захисників України ".

1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

Корисні інтернет-ресурси

Інформація щодо платформ для додаткового навчання

Сучасні технології в освіті (імерсивні технології, STEM-освіта, змішане навчання), корисні матеріали, практичні онлайн-інструменти і ресурси, ЗНО фізика.

Доступна освіта

В умовах глобалізації та інформаційного суспільства якісна освіта стає доступною. Ця платформа створена для того щоб, надати можливість українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. Держава надає можливість здобути освіту екстернатом, а ми - вивчити українську мову і літературу та історію України, підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів.

Відеоуроки з української мови та літератури + історія України

Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках.

Каталог електронних освітніх ресурсів (усі шкільні предмети)
Сайт містить розробки презентацій, відео та конспектів до уроків, що створюють педагоги столиці під час навчання на курсах підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Платформа "Отримання знань" (уроки з 1-11 клас+ЗНО)

ДЯКУЄМО авторам - вчителям міста-героя Вінниця! Разом до якісної освіти!

Корисні інтернет-ресурси

Видавництва, які надають безкоштовний доступ до книг:

1. Дитячі книжки видавництва "Ранок"
2. Книгарня Yakaboo

ТБ-платформи відкрили безкоштовний доступ до мультиків та уроків:

1. MEGOGO
2. Volia TV
3. Київстар ТБ

Prometheus

На платформі є близько 100 безкоштовних онлайн-курсів. Серед яких:

ЕдЕра

Тут ви знайдете 47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми. Зокрема:

iLearn

Тут можна безкоштовно пройти онлайн-підготовку до ЗНО з основних предметів із київськими репетиторами. На платформі також є тести і відеолекції.

Цікава наука

Це YouTube-канал із короткими науково-популярними відео з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Тут ви дізнаєтеся, звідки беруться нові вірусичи існує час насправді і чому коти так дивно поводяться.

Ukraїner

Це мандри Україною, де вам покажуть країну з неба (це відео вже переглянули більше 700 тисяч разів), познайомлять з українськими болгарами та горюнами і звозять у гості до рідних міст Христини СоловійJerry Heil та alyona alyona.

Matific

Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі (для цього потрібно заповнити форму).

Duolingo

Це сервіс для вивчення англійської за допомогою інтерактивних вправ з елементами гри. На платформі одразу видно, які завдання виконано правильно, а які – ні.

Книга-мандрівка

Український мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих українців та події, про які в нас не завжди добре знають. Одна з найпопулярніших серій на каналі – “Як одесит світ від холери врятував”. Її переглянули вже майже 250 тисяч разів.

Childdevelop

Генератор практичних завдань, який дозволяє створювати та роздруковувати завдання для дітей різного віку з математики, читання та письма. Наприклад, прописи, анаграми, завдання на додавання чи віднімання.

Отримання знань

Цей сайт створили у Вінниці спеціально для дистанційної освіти зі шкільних предметів. Щоб отримати доступ до всіх матеріалів і зберігалися результати навчання – потрібно зареєструватися.

Математика на Khan Academy

Це українська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з геометрії, тригонометрії та алгебри.

У класі

Безкоштовні відеоуроки з математики від 5 до 11 класу (алгебра, геометрія і стереометрія). Формат навчання максимально наближений до реального: вчитель пояснює теми біля дошки.

LearningApps

Сервіс доступний англійською і російською мовами. У ньому є завдання з природничих наук, англійської та інших іноземних мов, математики, історії тощо.

Студія коду

Це – курси з інформатики для дітей 4-18 років. На платформі є відео, плани уроків і завдання. Частина матеріалів – англійською мовою.

OpenTheatre

Це сучасний український театр онлайн. Тут можна побувати за лаштунками українських театрів і подивитися вистави: наприклад, “Сто тисяч” від Театру на Подолі чи “Парадокси злочину” за мотивами роману “Злочин і кара” і розповіді Гілберта Честертона “Парадокси містера Понда”.

Екскурсії музеями світу (англійською)

Це можливість усім разом відправитися на екскурсію в музеї світу – добірка від Google Arts&Culture.

Відеоуроки з фізики від Павла Віктора

Викладач Рішельєвського ліцею Павло Віктор веде ютюб-канал, де публікує відео власних уроків. Так, на каналі уже є:

• відеокурс з фізики для спеціалізованих фізико-математичних шкіл (474 уроки);
  • відеоуроки для 7 класу (86 уроків);
  • відеоуроки для 8 класу (94 уроки);
  • відеоуроки для 9 класу (34 уроки).