12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

Круглий стіл «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в умовах бор иотьби за Україну»

7 черв. 2022
7 червня 2022 року в режимі онлайн педагогічні працівники та учні 9-10 класів ліцею залучитися до участі у засіданні круглого столу «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну».

7 червня 2022 року  в режимі онлайн організаторами круглого столу - Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут проблем виховання НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України (лист ІМЗО від 31.05.2022 № 22.1/10-673 «Про проведення круглого столу») було проведено
 обговорення актуальних проблем та перспективи розвитку військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну.

Педагогічні працівники та учні 9-10 класів ліцею залучитися до участі у засіданні круглого столу  «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну».