22 липня 2022 року
Щиро вітаємо із присвоєнням звання Майстра спорту України  учня 10-А  класу Олександра Хотіна. Бажаємо долати нові спортивні вершини, вдалих виступів на змаганнях та блискучих перемог!
18 червня 2022 року у дистанційному режимі відбувся урочистий захід з нагоди свята «Випускного».

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей❗

23.05-30.05 у ліцеї проходив Тиждень безпеки життєдіяльності учнів.

19 травня - День вишиванки!
8 травня - День пам' яті та примирення. Ми добре знаємо ціну війни, тому плекаємо мир!

16 лютого у нашому ліцеї відбувся захід до Дня єднання.

21 січня у нашому ліцеї відбувся захід до Дня Соборності України-Година державності "Нам берегти тебе, Соборну та Єдину!"

17.01.2022 щорічно у всьому світі відзначають чудове та дуже популярне міжнародне свято – День дітей-винахідників.

11.01.2022 Персональна виставка робіт учениці 7-Б класу Захаріної Діани

21.12.2021 з Новим роком та Різдвом Христовим учнів ліцею привітали адміністрація Харківської міської ради та Харківський міський голова Ігор  Олександрович Терехов.

07.12.2021 Зустріч Харківського міського голови Ігоря Терехова  з лідерами міської організації учнівського самоврядування
02.12.2021 учні 10-го класу ліцею взяли участь у  освітньо-профорієнтаційному заході Beketov Open Space

24 листопада учні 11-го класу  відвідали виставку «Освіта Харківщини та навчання за кордоном-2021» на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

На цьому тижні у нас в 1-Б класі з'явилися нові помічники, які будуть доглядати за кімнатними рослинами та допомагати своїм однокласникам працювати з книгами

12 листопада Фінальне випробування "Урок" у номінації «Інформатика»

9 листопада День української писемності та мови

З 4 по 6 жовтня в ліцеї проходять заходи до ІІ Міжнародного уроку доброти, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Учні 2-Б класу виготовили яскраві Pet-Calendar

29 вересня 2021 року, у ліцеї було організовано проведення тематичних заходів та Національного уроку пам'яті, приуроченого до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting

25 вересня в ККЗ «Україна» представники учнівського самоврядування ліцею взяли участь у міському форумі «Молодь говорить»

21 вересня ліцей відзначає  Міжнародний День миру. Лідери самоврядування,  члени загону юних миротворців організовали акцію «Діти України за мир!». В 1- 4 класах  проведено Урок  Миру.  Ми всі ще раз переконалися в тому,  наскільки важливим є МИР, СВОБОДА, ДОБРО і ПОВАГА!

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting

18 вересня 2021 року учні ліцею взяли участь у заході «Ніч Науки у Харкові».

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting

З 14 по 18 вересня проходить Всеукраїнський тиждень булінгу. 16 вересня практичний психолог ліцею Кузнєцова Л.П. провела тематичне заняття для учнів 5-6 класів

З 13 вересня проходить  творча виставка " Осінні фантазії". Всі роботи- це дійсно політ фантазії, яскравість осені, бажання мріяти і творити.

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting

З 08 вересня у ліцеї проводиться щорічно традиційний Олімпійський тиждень. Цього року він розпочався Олімпійського уроку. У програмі проведення тижня - веселі спортивні змагання, туристичний похід, "Старти надій", товариська гра з піонерболу, уроки - презентації, присвячені досягненням українських спортсменів.

4 вересня на уроці математики ми займалися дослідженням форм об'єктів: розглянули різні геометричні фігури, вчилися їх розрізняти, здійснили мандрівку до країни Геометричних фігур, складали різні фігури з підручних матеріалів

3 вересня у рамках програми " Шкільний офіцер поліції" для учнів 3- 4 класів ліцею проведено заняття " Безпека дорожнього руху". З учнями провів цікаву бесіду старший лейтенант поліції Черкащин Данило Михайлович.

1 вересня з зацікавленими очима, ранцями за спиною учні нашого ліцею вирушили до країни Знань.