«Шкільний офіцер поліції».

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року впроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».
Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено старшого лейтенанта поліції Ведмедерю Євгенія Вікторовича та лейтенанта поліції Петухова Максима Григорійовича, інспекторів відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

02 травня 2018 року в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» відбулася зустріч працівників патрульної поліції з учнями 6, 8 класів ліцею.

Лейтенант поліції  Ведмедяра Є.В. провів профілактичні бесіди за темою «Відповідальність підлітків перед законом», відповів на запитання учнів щодо безпечного користування інтернетом, щодо відповідальності за вживання ненормативної лексики та адміністративної відповідальності учнів за правопорушення під час навчального процесу.