12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

Інформація для вступників, які наразі перебувають у Туреччині

22 черв. 2022
фіційні представники Турецької Республіки підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У місті Анкара можна буде пройти тестування під час додаткової сесії.

Абітурієнтам, які з 20 травня до 07 червня підтвердили участь у НМТ і бажають пройти тестування в Туреччині, рекомендовано дотримуватись алгоритму:

із 21 червня до 07 липня ー пропустити другий етап вибору місця проходження тестування під час основної сесії;

із 08 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати м. Анкара;

із 01 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ у м. Анкара;

до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування;

16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Більше інформації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти