Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

11 лип. 2022
Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту».

/Files/images/___2022/телеграм канал.jpg

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту».

У спільноті публікуються історії вчителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.

Кожен може поділитись власними розповідями про Харківськівських героїв освітнього фронту. Для цього історії, фото/відео героїв освітнього фронту необхідно надсилати на електронну адресу [email protected]. У темі листа зазначити назву акції - «Харківські герої освітнього фронту», надати коротку інформацію про тих, кого вважаєте героями (про педагогів або учнів/вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти): назву закладу освіти, посаду/клас навчання, контактний телефон.

/Files/images/___2022/телеграм канал.jpg