12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

День пам'яті жертв Бабиного яру

29 вер. 2022
29 вересня День пам'яті жертв Бабиного яру

29 вересня 2022 року виповнюється 81-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок  в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.

Трагедія Бабиного Яру - скорботні події, вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.

У цей день скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі, співчуваємо болю та втраті. Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться!
Будемо пам’ятати...