1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років

26 лист. 2022
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодоморів. У цьому році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять жертв геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Ці трагічні події та злочини демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива.

Тому 24-25 листопада в ліцеї пройшли заходи щодо відзначення цього дня. Уроки пам'яті, години спілкування, бесіди, лекції, виховні години були присвячені обговоренню цієї важливої теми. Молодші школярі слухали історію про квітку незабудки, яка є символом Голодомору, малювали її.

Сьогодні, в умовах війни, один із ключових способів вшанувати пам’ять убитих голодом – долучитися до акції «Запали свічку». Тому о 16.00 запалимо вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.