12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

8 трав. 2024
День пам'яті та примирення
8 травня учні ліцею долучились до заходів щодо вшанування кожного, хто боровся з нацизмом.

Всесвітній день гідності

21 лист. 2023

Учні 3-4 класів взяли участь у проведенні заходу до Всесвітнього дня Гідності в Україні в 2023 році. Було задіяно  матеріали «Щодо сприяння проведенню ініціативи у всесвітній День Гідності в Україні 2023» за підтримки EdCamp Ukraine, у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Офісом освітнього омбудсмена України та федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine ‒ GIZ ZFD.