15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

Музична зустріч " Народна пісня- найдорожча, мила!"

4 груд. 2023
04 грудня 2023 року учнів 1-4 класів було запрошено на цікаву, розвивальну зустріч " Народна пісня- найдорожча,мила.

Музична зустріч " Народна пісня- найдорожча, мила!"
Учнів 1-4 класів було запрошено на цікаву, розвивальну зустріч " Народна пісня- найдорожча,мила. У ній душа дитини в світ летить!".
Класний керівник 2- А класу Ясенова О.В. та концертмейстер Харківського національного університету мистецтв ім.І.Котляревського Зуєва Д.Ю. налаштували всіх учасників на музичну хвилю. Діти слухали народні пісні, збагачували свій досвід щодо жанрів української народної пісні , співали та танцювали. Хочеться побажати, щоб завжди звучала музика в душі!