15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

День Збройних Сил України

6 груд. 2023

День Збройних Сил України

6 грудня учні ліцею, вчителі, батьківська громадськість взяли участь у заходах "Незламна мужність поколінь", присвячених Дню Збройних Сил України. Учні знайомилися з історією свята, з родами військ ЗСУ, виготовляли поробки "Оберіг для військового", брали участь у Вебквесті в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В усіх класах ліцею було проведено тематичні години спілкування, спрямовані на виховання патріотичних якостей, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів. Слава, пошана  та велика вдячність нашим Захисникам!