1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

Міжнародний день математики

14 бер. 2024
14 березня – Міжнародний день математики. Дата святкування обрана на честь Міжнародного дня числа «Пі». Уперше День математики відзначили у 2020 році. Мета його проведення: підкреслити важливу роль математики.

Математика ― цариця всіх наук! Її улюблениця ― істина, її вбрання ― простота і ясність. Нагода випробувати свої знання, показати інтелектуальні здібності, творче бачення математики випала учням нашого ліцею 14 березня 2024 року  під час  відзначення  міжнародного  Дня математики. У програмі предметного Дня були різноманітні заходи: представлення та захист проєктів за темами: «Мій бюджет» (3-А клас, учитель Лісна Н.Ф.); "Книга математичних рекордів" (4-А клас, учитель Штих Л.В.);  математичні ігри: «Битва велетнів» (10-11-і класи, учитель Омелаєнко О.М.); «Кольорова математика» (1-А клас, учитель Полянська С.М.); конференції: "Цікаві факти про числа" (5-Б клас, учитель Селенкова Н.П.), "Видатні математики та їх відкриття" (8-А клас, учитель Селенкова Н.П.); “День числа Пі” (9-ті класи, учитель Злуніцина Г.В.); інтелектуальна гра “Цікавий світ чисел" (8-Б клас, учитель Данко О.М.), інтерактивне заняття "Цікавий клубочок з математичних заморочок" (3-Б клас, учитель Ярова Д.В.), інтегрований урок «Математичні головоломки навкруги» (4-Б клас, учитель Кузенко Г.В.).