З Новим роком та Різдвом Христовим!

31 груд. 2018
ШАНОВНІ працівники ліцею, батьки! ДОРОГІ ДІТИ! Від щирого серця вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим! Цього року ми пережили безліч переломних подій, які обов’язково залишаться в нашій памяті. 2018 рік був наповнений багатьма подіями та перемогами. Дякую батьківській громадськості за те, що завжди залишаєтесь з нами. Нехай Новий рік принесе нам нові сили для здійснення наших планів та звершень.

ШАНОВНІ

працівники ліцею, батьки!

ДОРОГІ ДІТИ!

Від щирого серця вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

Цього року  ми пережили безліч переломних подій, які обов’язково  залишаться в нашій памяті. 2018 рік  був наповнений  багатьма подіями та перемогами.  Дякую батьківській громадськості за те, що завжди залишаєтесь  з нами. Нехай Новий рік  принесе нам нові сили для здійснення наших планів та звершень.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам  людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Щастя, здоров’я  та добробуту вам і вашим родинам!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Директор     Любов Іванівна Денисюк