12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

Повідомлення від УЦОЯО

8 лип. 2022
УЦОЯО звертається до педагогів за кордоном за допомогою у проведенні НМТ

Якщо Ви наразі перебуваєте в одній з таких країн:Великобританії (м. Лондон), Греції (м. Афіни), Бельгії (м. Брюссель), Болгарії (м. Варна), Естонії (м. Тарту), Італії (м. Мілан, м. Барі), Німеччині (м. Берлін, м. Лейпциг), Канаді (м. Торонто), Польщі (м. Варшава, м. Вроцлав, м. Гданськ, м. Краків, м. Люблін, м. Познань), Португалії (м. Лісабон), Словенії (м. Марібор), Туреччині (м. Анкара), Фінляндії (м. Гельсінкі), Угорщині (м. Будапешт, м. Дебрецен, м. Дьєр), Хорватії (м. Загреб),просимо вас підтримати українську молодь і допомогти нам у проведеннінаціонального мультипредметного тесту, а такожмагістерських вступних випробувань(магістерський комплексний тест, магістерський тест навчальних компетентностей).

Від нас – неймовірно цікавий і захопливий проєкт, навчання, оплата вашої роботи (якщо Ви громадянин України, маєте педагогічну освіту), від вас – вчасне і ретельне виконання роботи, непереборний оптимізм.

Якщо Ви зацікавлені, заповніть форму тут, ми з вами сконтактуємо.