16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

Онлайн заняття щодо пожежної, техногенної, мінної безпеки та цивільного захисту

6 вер. 2022
06.09.22 було проведено спільне заняття для учнів 8-9 класів представником відділу запобігання НС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області

Заняття проводилося в режимі ZOOM конференції з учнями 8-б, 9-а, 9-б класів, де Олександр Гужва дуже детально та зрозуміло пояснив дітям як треба поводитися з небезпечно-вибуховими предметами. Бесіда була жвава, учні отримали відповіді на всі питання, що їх цікавили.
Адміністрація ліцею дуже вдячна за приділений час та увагу відділу запобігання НС по Київському району  ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області.