16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

20 жовт. 2022
ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" повідомляє, що в Україні стартує наймасовіше інтелектуальне змагання митців художнього слова - ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" повідомляє, що в Україні стартував наймасовіше інтелектуальне змагання митців художнього слова - ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасники конкурсу вкотре мають змогу звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря та продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Урочисте відкриття ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудлося 20 жовтня 2022 року.

Учні нашого ліцею прийняли участь у мовно-літературному конкурсі.