16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

Читацький челендж «Спіймай сніжинку!»

4 січ. 2024
У 1-А класі триває читацький челендж « Спіймай сніжинку!». З ним діти можуть провести канікули з користю та полюбити читання.

Адже завдання підібрані так, щоб дітям було цікаво їх виконувати (почитай під столом, почитай з ліхтариком під ковдрою, зніми відео свого читання і т. д). Що потрібно зробити дітям? Кожного дня брати сніжинку та виконувати читацьке завдання. Виконавши його, прикріпити сніжинку на рукавичку!  Після канікул діти поділяться своїми враженнями, дізнаються хто найбільше зловив сніжинок, розкажуть цікаву історію, яку прочитали.