12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

«Кенгуру»

11 січ. 2024
З 15 по 19 грудня 2023 рокув Україні був проведений Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 2 – 6 класів.

З 15 по 19 грудня 2023 рокув Україні був проведений  Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 2 – 6 класів.

Мета конкурсу - наукова популяризація та пропедевтика математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.

Учні нашого закладу взяли участь у  Всеукраїнському етапі математичного конкурсу «Кенгуру», який щороку організовує  Львівський фізико-математичний ліцей (ЛФМЛ) при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Конкурс був проведено в режимі онлайн та безкоштовно. Воєнний стан у нашій державі, реалії дистанційного навчання, ускладнення комунікації вчителів з учнями та їхніми батьками в умовах вимушеного переміщення осіб з районів бойових дій – це реалії цьогочасного навчального року.

У Всеукраїнському етапі взяли участь 31 учнь 2-6 класів. За результатами конкурсу 11 учнів отримали відмінний результат, 12 -добрий, 8 були учасниками.

І цього року, в умовах війни, педагоги змогли провести Всеукраїнський етап конкурсу «Кенгуру», донести до наших молодших школярів часточку математичної краси і культури. Щиро вдячні всім хто долучився до проходження конкурсу. Ми сильні!