12 трав. 2024
12 травня в Україні відзначається День матері

8 трав. 2024
День пам'яті та примирення
8 травня учні ліцею долучились до заходів щодо вшанування кожного, хто боровся з нацизмом.

6 трав. 2024
"Смаколики для наших захисників України"
З 1 по 5 травня наша ліцейська спільнота взяла активну участь у освітній акції " Без сім'ї та свого роду немає нації, народу" в номінації "Смаколики для наших захисників України ".

18 лют. 2024
18.02.2024 учні 9-х та 10-го класу ліцею взяли участь у профорієнтаційному заході "Науковий пікнік, приурочений святкуванню Міжнародного дня жінок та дівчат в науці"

18.02.2024 учні 9-х та 10-го класу ліцею взяли участь у  профорієнтаційному заході "Науковий пікнік, приурочений святкуванню Міжнародного дня жінок та дівчат в науці", де жінки-науковці представили наукову діяльність свого закладу вищої освіти в одній із тематичних зон Локації: зоні STEM-виставки, зоні презентації гуманітарних спеціальностей, зоні спортивно-оздоровчої діяльності, зоні охорони та безпеки, зоні мистецьких спеціальностей та зона культурних заходів.