12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

STEM-урок

21 лют. 2024
21.02.2024 учні 3-Б класу долучилися до STEM-уроку

Сьогодні велике завдання та виклик для вчителів і керівників освітніх закладів – організувати заняття та навчальний процес так, щоб надати можливість учням здобути необхідні навички та задовольнити їхні освітні потреби. Саме проведення STEM-занять дозволяє розвивати в учнів креативні навички мислення, вирішення нестандартних завдань та формування основних освітніх компетентностей.
Учні 3-Б класу долучилися до STEM-уроку під час якого мали можливість:
- будувати літачки з використанням різних матеріалів;
- удосконалювати свої літаки таким чином, щоб вони летіли якомога далі;
- застосовувати знання з математики, вимірюючи відстань, яку долали їхні літаки;
- робити висновки.