Дистанційна бібліотека

Переходьте за посиланнями і приємного вам дозвілля!

Музеї світу

Обирайте! Пізнавайте! Дивуйтесь! Насолоджуйтесь!

США
  Метрополітен-музей. Нью-Йорк
  Національна галерея мистецтв. Вашингтон
 Музей американського мистецтва Уїтні. Нью-Йорк

Чиказький інститут мистецтв. Чикаго

Колекція Фріка. Нью-Йорк

Національний музей жіночого мистецтва. Вашингтон

Національний музей природної історії. Вашингтон

Білий дім. Вашингтон

Смітсонівський інститут. Вашингтон

ФРАНЦІЯ

Лувр. Париж

Версальський палац. Версаль

«Культурний карантин»: що читати і дивитися вдома

Тут так багато цікавого! Вибирайте, що потрібно: онлайн-галереєї ресурсів культурної спадщини Європи, онлайн-енциклопедія мистецтва та інше.

Зокрема студія онлайн-освіти «EdEra», – проект, який намагається поєднати на одній платформі безкоштовні курси, які будуть цікаві всім – від школярів до людей різних професій, зокрема, юристів, економістів, викладачів. «EdEra» також пропонує матеріали для підготовки до ЗНО й серії лекцій на соціальні теми: про медіаграмотність і права людини.

Чарівні казки можна прочитати тут

Найкращі казки з усього світу – англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки, а також казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.

А також аудіо казки, які читають найкращі актори під музичний супровід, що все разом розвиває дитячу уяву. Мультфільми і діафільми українською мовою ви також можете переглянути on-line на цьому сайті.

Перлини українських казок

Українські Казки - це великий пласт нашої культури, нашого фольклору, наших традицій.

"Історія книги" - цікаво й пізнавально!

Варто переглянути це відео і закріпити знання про історію створення книги та структуру книги. Будьте досвідченими читачами!

Приємного Вам дозвілля та доброго здоров'я!

Онлайн путівник українськими бібліотеками

Промо-ролик «Всеукраїнська школа онлайн»

11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

«В умовах стрімкого поширення пандемії насамперед важливо забезпечити захист здоров’я та життя кожного учасника освітнього процесу. Водночас ми розуміємо, що процес навчання не повинен зупинятися. Саме тому, аби всі учасники освітнього процесу отримали належну підтримку передусім у разі впровадження дистанційного навчання, ми запустили «Всеукраїнську школу онлайн». Та актуальність створення національної освітньої платформи зумовлена не тільки викликами, пов’язаними з поширенням COVID-19, а й стратегічною необхідністю забезпечення сталості та якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від їх місця проживання та наявних ресурсів», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій. Наразі контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися. Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися.