16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

Відеоуроки з основ мінної безпеки

11 вер. 2022

З метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти учнів і працівників, підвищення рівня обізнаності дітей різного віку щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечним предметами та зведенням до мінімуму людських жертв Головне управління ДСНС України у Харківській області, Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України спільно з організацією UNICEF підготували «Уроки з основ мінної безпеки».

Відеоролики рекоменовано використовувати під час проведення онлайн-уроків упродовж навчального року.

Матеріали доступні для перегляду та завантаження за посиланням.

За матеріалами сайту Департаменту освіти Харківської міської ради