16 трав. 2024
Національна руханка "Дякуємо ЗСУ"
16 травня в Україні відзначають День вишиванки- міжнародне свято.

15 трав. 2024
Міжнародний день сімʼї
За ініціативою ООН щороку 15 травня відзначається день сімʼї.

Стартував конкурс на кращу організацію форм фізичної активності

10 вер. 2022
Стартував конкурс на кращу організацію форм фізичної активності, який триває з 01 вересня до 30 жовтня 2022 року (лист ДНУ ІМЗО від 06.09.202222.1/10-1187).

Конкурс проводиться з метою підвищення фізичної активності дітей під час навчально гороку, зниження рівня тривожності і зміцнення здоров’я.

Вчителі і заклади освіти зі всієї України можуть реалізувати фізкультурно-оздоровчі заходи за напрямками: фізкультхвилинки на уроках, активні перерви, нові модулі на уроках фізичної культури, гурткова робота спортивного спрямування.

Для участі у конкурсі виконайте наступні дії:

1. Заповніть онлайн-анкету за посиланням.

2. Заплануйте та реалізуйте онлайн чи офлайн-активності для дітей за вказаними напрямками.

3️. Опублікуйте звіт увигляді постів для Facebook чи Instagram зі згадкою про організаторів: @Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я, @physportmedia @UkraineActive та хештегом #ІМЗО #beactive4peace.

4️. Повідомтепро результати активностей із кожного напрямку у відповідній онлайн-формі:

• Фізкультхвилинки (1-11 вересня);

• Активні перерви (12-25 вересня);

• Нові модулі на уроках фізкультури (26-9 жовтня);

• Гурткова робота (10-23️ жовтня).