1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

3 лют. 2023

Меседж для вчителів інформатики

2 лют. 2023

Запрошуємо до участі в онлайн-марафоні до Дня безпечного Інтернету!

7 лютого 2023 року з 12:00 до 16:00 відбудеться Онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.
1 лют. 2023

Установча сесія Міжнародних програм «Школа миру» та «Юний миротворець»

01 лютого 2023 року на базі Київського району відбулась установча сесія Міжнародних програм «Школа миру» та «Юний миротворець» у межах відзначення Міжнародного дня людського братерства
31 січ. 2023

Майстер-класи для учителів математики

31 січня 2023 року відбулися майстер-класи для учителів математики району
30 січ. 2023

«День відкритих дверей ХАІ»

29.01.2023 року учні ліцею взяли участь у профорієнтаційному онлайн-заході: «День відкритих дверей ХАІ»
27 січ. 2023

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
26 січ. 2023

ЯК НАДОЛУЖИТИ ОСВІТНІ ВТРАТИ?

Через війну деякі учні вимушено пропускають навчальні заняття, не можуть повноцінно брати участь в окремих видах діяльності, які пропонує вчитель на уроках.
25 січ. 2023

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія"

З 6 по 10 лютого в режимі онлайн відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія».
24 січ. 2023

Презентовано модель вступу до закладів вищої освіти у 2023

20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо моделі вступної кампанії
23 січ. 2023

У місті відкрито "юрту незламності"

Представники Київського району долучились до офіційної церемонії відкриття казахської "юрти незламності". Юрту було встановленодо Дня Соборності України поряд з Памʼятником закоханим біля ст. м. «Архітектора Бекетова» за підтримки Посольства Казахстану в Україні, голови міжпарламентської групи дружби «Україна - Казахстан», народного депутата України Сергія Нагорняка, казахського бізнесмена Даулета Нуржанова та представників казахської діаспори України.