1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

20 січ. 2023

22 січня - День Соборності України.
19 січ. 2023

До уваги педагогів, учнів 11-х класів та їх батьків

Сьогодні у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану. Більше інформації за посиланням.
19 січ. 2023

Пункти незламності

Раз у раз ворог атакує енергетичну інфраструктуру, зростає ризик блекауту. Але сподівання ворогу залишити нашу країну без тепла та світла не виправдаються. Українці незламні, нас не залякати енергетичними кризами.
17 січ. 2023

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ?

Освітній проєкт #stop_sexтинг регулярно пропонує навчальні матеріали для дітей та дорослих з метою їхнього захисту від сексуального насильства та експлуатації у цифровому середовищі, а також безпеки офлайн під час війни.
16 січ. 2023

Бесіди з попередження усіх видів дитячого травматизму у зв'язку з початком навчального процесу; з питань безпеки життєдіяльності під час навчального процесу.

16.01.23 в ліцеї проведено бесіди з попередження усіх видів дитячого травматизму у зв'язку з початком навчального процесу
16 січ. 2023

«Пес Патрон» про безпечну поведінку

За підтримки USAID та у партнерстві з UNICEF створено мультсеріал «Пес Патрон» про безпечну поведінку.
12 січ. 2023

Челендж до Дня Соборності «Тільки в єдності наша сила»

11 січ. 2023

Засідання методичного об'єднання вчителів початкової школи

11.01.2023 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкової школи.
10 січ. 2023

Педагогічна рада

10.01.2023 у ліцеї пройшла педагогічна рада.
9 січ. 2023

Молоді пропонують долучитися до курсу соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO»

Підлітків та молодь від 14 до 25 років, що ведуть активний спосіб життя та прагнуть змінювати свій мікросвіт завдяки соціально важливим проєктам, волонтерству та громадській діяльності, запрошують приєднатися до освітнього курсу соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO».