1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

9 січ. 2023

«Навички для успішного життя»: освітня ініціатива для учнів 6-11 класів

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та провідними українськими дистанційними школами запустили нову освітню ініціативу «Навички для успішного життя» для учнів 12-17 років. Завдяки участі в Проєкті школярі отримають нових друзів, а також корисні знання, які знадобляться їм протягом всього життя.
6 січ. 2023

Засідання методичного об'єднання вчителів філологів

06.01.2023 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів філологів.
5 січ. 2023

Засідання методичного об'єднання класних керівників ліцею "Виховна робота в умовах війни, під час дії режиму воєнного стану".

05 січня відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників ліцею "Виховна робота в умовах війни, під час дії режиму воєнного стану".
4 січ. 2023

«Зимові канікули з Політехом: Вікторини в Kahoot»

04.01.2023 учні 9-11-х класів ліцею, в рамках профорієнтаційного онлайн-заходу: «Зимові канікули з Політехом: Вікторини в Kahoot»
3 січ. 2023

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області"

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2022 року.
1 січ. 2023

Вітання!

Вітання з Новим роком від учнів 8-А класу
31 груд. 2022

Вітання директора ліцею зі святом!

Вітання з Новим роком, директора ХТЛ9 - Калашник Тетяни Володимирівни
30 груд. 2022

Профорієнтаційний захід Харківського національного університету внутрішніх справ

29 грудня 2022 року в онлайн режимі пройшов профорієнтаційний захід Харківського національного університету внутрішніх справ.
29 груд. 2022

Медіаграмотність

Давно хотіли прокачати свою медіаграмотність та стати стійкими до дезінформації? Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та платформа онлайн-освіти Prometheus підготували для вас безкоштовний відеокурс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»
29 груд. 2022

Зимові канікули з 30 грудня 2022 по 15 січня 2023

Сьогодні вчителі нашого закладу провели години спілкування з учнями.