1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

28 груд. 2022

Освітній онлайн-курс "Життєстійкість молоді в умовах криз"

27 груд. 2022

Учителям, які впроваджують реформу НУШ, пропонують скористатись конструктором навчальних планів і програм

26 груд. 2022

Районний конкурс "Зимовий вернісаж"

Конкурс проводиться в номінаціях: «Сніжні візерунки» - поробка сніжинки або композиції з сніжинок. «Стилізована ялинка» - поробка ялинки, виготовленої з незвичних матеріалів. «Новорічна іграшка» - іграшка на ялинку, виготовлена власноручно.
26 груд. 2022

Створено чат-бот «Спільно для вчителів» - особистий помічник вчителів у кризовий час

Освітня організація «Навчай для України / Teach For Ukraine» за підтримки ЮНІСЕФ у межах ініціативи «Спільно до навчання» презентувала чат-бот «Спільно для вчителів», створений допомагати освітянам під час різного роду криз у час війни.
25 груд. 2022

Казкову вистава «Біла чаклунка Ледінелла»

Діти району відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла»
23 груд. 2022

Зимові новорічні дива продовжуються

Продовжуються зимові новорічні дива! Школярі Київського району щиро вдячні Харківському міському голові Ігорю Олександровичу Терехову за свято, яке відбулося сьогодні, 23 грудня 2022 року, на станції метро «Університет»
21 груд. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році Київського району м. Харкова.
20 груд. 2022

Вітаємо переможців!

обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)
20 груд. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців онлайн-вікторини "Опис ділянки лісу"
19 груд. 2022

Відкрито головну ялинку м.Харкова

Сьогодні, 19 грудня, в день Святого Миколая, було відкрито головну ялинку м. Харкова на станції метро «Університет». Разом з усіма святкували і учні Київського району.