12 трав. 2024
З Днем матері!
12 травня в Україні відзначається День матері

10 трав. 2024
Всесвітній день руху для здоров'я
10 травня учні 1-11 класів долучилися до відзначення Всесвітнього дня руху для здоров'я.

3 трав. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2022 року.
30 квіт. 2022

Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Шановні педагоги, батьки та діти! Нагадуємо, що у вільному доступі розміщено навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт».
29 квіт. 2022

Учителі, учні та їх батьки мають змогу безоплатно користуватися програмним продуктом mozaBook.

УВАГА!

Правила прийому до 1-го класу

Завершення навчального року заплановане на 3 червня

Харківський міський голова Ігор Терехов провів нараду з питань організації закінчення навчального року, вступної кампанії та підготовки до наступного навчального року
28 квіт. 2022

До уваги випускників! НМТ

В онлайн режимі можна пройти НМТ та дізнатися результат
26 квіт. 2022

26 квітня – День чорнобильської трагедії: 36-та річниця аварії на ЧАЕС

У вівторок, 26 квітня, в Україні вшановують 36-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС. Це найбільша аварія в історії ядерної енергетики.
26 квіт. 2022

До уваги учнів 11-х класів, педагогів!

Презентація Українського центру оцінювання якості освіти щодо демонстраційного матеріалу національного мультипредметного тесту.
25 квіт. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2022 року.
21 квіт. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2022 року.