12 трав. 2024
12 травня в Україні відзначається День матері

8 трав. 2024
День пам'яті та примирення
8 травня учні ліцею долучились до заходів щодо вшанування кожного, хто боровся з нацизмом.

6 трав. 2024
"Смаколики для наших захисників України"
З 1 по 5 травня наша ліцейська спільнота взяла активну участь у освітній акції " Без сім'ї та свого роду немає нації, народу" в номінації "Смаколики для наших захисників України ".

4 черв. 2022

День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України — державний пам'ятний день в Україні, що відзначається щороку 4 червня та був запроваджений для ушанування пам'яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.

Звернення Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області звертається до освітян, які вимушено перебувають за кордоном у зв'язку з агресією росії проти України

Інформ-реліз УДСЯО у травні 2022 року

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року

Педагогам! Курси ХНУРЕ цифрової грамотності

Офіс цифрових компетентностей ХНУРЕ запрошує учителів безкоштовно отримати та/або підвищити цифрові компетентності
4 черв. 2022

День відкритих дверей НТУ «ХПІ»

НТУ «ХПІ» запрошує на День відкритих дверей у Telegram
3 черв. 2022

Свято останнього дзвоника!

03.06.2022 пролунав останній дзвоник для випусників ХТЛ №9
2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

1 черв. 2022

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей❗

Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.
1 черв. 2022

01.06.2022 Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
31 трав. 2022

" Безпека людини в небезпечних ситуаціях"