12 трав. 2024
12 травня в Україні відзначається День матері

8 трав. 2024
День пам'яті та примирення
8 травня учні ліцею долучились до заходів щодо вшанування кожного, хто боровся з нацизмом.

6 трав. 2024
"Смаколики для наших захисників України"
З 1 по 5 травня наша ліцейська спільнота взяла активну участь у освітній акції " Без сім'ї та свого роду немає нації, народу" в номінації "Смаколики для наших захисників України ".

13 трав. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників!
13 трав. 2022

Календарний план НМТ

До уваги учнів 11-х класів, їх батьків та педагогів!
9 трав. 2022

Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

Дата завершення 2021/2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти м. Харкова - 03 червня 2022 року.
8 трав. 2022

День пам'яті та примирення

8 травня - День пам' яті та примирення.
6 трав. 2022

До уваги педагогів, учнів 11-х класів та їх батьків!

До уваги педагогів, учнів 11-х класів та їх батьків! Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.
5 трав. 2022

До уваги випускників! НМТ

Упродовж найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО, де буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.
5 трав. 2022

«Війна нашими медіаочима»: конкурс медіатворчості для учнів та освітян

Для освітян, учнів та студентів Міністерство освіти і науки України спільно з Академією української преси оголосило конкурс медіатворчості «Війна нашими медіаочима».
4 трав. 2022

Дистанційне навчання з вірою у перемогу!

Війна змусила вчителів і учнів роз'їхатися по різним куточкам планети. Але, не дивлячись на труднощі, ми продовжуємо навчатися! Україні потрібна нація розумних, вихованих патріотів!
3 трав. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2022 року.
30 квіт. 2022

Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Шановні педагоги, батьки та діти! Нагадуємо, що у вільному доступі розміщено навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт».