13 черв. 2022

«ІТ-день від Харківського Політеху».

Запрошуємо випускників до участі у онлайн-заході «ІТ-день від Харківського Політеху». Початок 15 червня 2022 року о 12:00.
9 черв. 2022

Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти

МОН затвердило Концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року
7 черв. 2022

Круглий стіл «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в умовах бор иотьби за Україну»

7 червня 2022 року в режимі онлайн педагогічні працівники та учні 9-10 класів ліцею залучитися до участі у засіданні круглого столу «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в умовах боротьби за Україну».
7 черв. 2022

"Тихі ігри" для відновлення емоційного стану дітей

Український інститут розвитку освіти та ЮНІСЕФ підготували збірку ігор, для відновлення емоційного стану дітей.
5 черв. 2022

До уваги лист МОН України від 30.05.2022 № 1/5735-22

Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні

Вибір підручників для учнів 5-х класів

Педагогічний колектив ХТЛ № 9 завершив вибір підручників для учнів 5-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
4 черв. 2022

День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України — державний пам'ятний день в Україні, що відзначається щороку 4 червня та був запроваджений для ушанування пам'яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.

Звернення Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області звертається до освітян, які вимушено перебувають за кордоном у зв'язку з агресією росії проти України

Інформ-реліз УДСЯО у травні 2022 року

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року