6 трав. 2024
"Смаколики для наших захисників України"
З 1 по 5 травня наша ліцейська спільнота взяла активну участь у освітній акції " Без сім'ї та свого роду немає нації, народу" в номінації "Смаколики для наших захисників України ".

1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

23 черв. 2022

НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у Грузії

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що офіційні представники Грузії підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У м. Тбілісі можна буде пройти тестування під час додаткової сесії.
22 черв. 2022

Інформація для вступників, які наразі перебувають у Туреччині

фіційні представники Турецької Республіки підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У місті Анкара можна буде пройти тестування під час додаткової сесії.
21 черв. 2022

Сьогодні стартував другий етап підтвердження участі в НМТ

Сьогодні розпочався другий етап підтвердження участі в національному мультимедійному тесті. На другому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту.
20 черв. 2022

НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у Німеччині

В основну сесію учасники матимуть змогу пройти НМТ в тимчасових екзаменаційних центрах, створених в установах Мюнхена, Гамбурга, Кельна, Лейпцига та Франкфурта-на-Майні, а в додаткову сесію – в університетах Берліна.
20 черв. 2022

НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у Швейцарії

Офіційні представники Швейцарської Конфедерації підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників. У м.Берн можна буде пройти тестування під час додаткової сесії.

Безпечні літні канікули

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих! Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей.

20 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У НМТ

20 червня 2022 року завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня.
18 черв. 2022

Випускний 2022

18 червня 2022 року у дистанційному режимі відбувся урочистий захід з нагоди свята «Випускного».
18 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова до випускників закладів освіти

16 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова випускникам 2022 року