1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

27 лист. 2022

День відкритих дверей НТУ "ХПІ".

27.11.2022 учні ліцею взяли участь у онлайн- заході "День відкритих дверей НТУ "ХПІ"
26 лист. 2022

Заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодоморів. У цьому році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.
25 лист. 2022

Вітання!

Адміністрація вітає переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з математики та в районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика і їх наставників.
24 лист. 2022

Як навчитися бути вдячним

5 вправ, які допоможуть підняти настрій у часи війни
23 лист. 2022

Інформація МОН України: ​Коротко про планування вступної кампанії у 2023 році.

ЗНО було і буде механізмом прозорого вступу до закладів вищої освіти. Однак в умовах воєнного стану існують перешкоди щодо його організації та проведення, а також неможливо охопити тестуванням потенційних вступників до українських ЗВО, які тимчасово перебувають за кордоном. Безпекова складова та труднощі логістики не дозволяють МОН планувати проведення зовнішнішнього незалежного оцінювання у традиційному форматі. МОН як альтернативу ЗНО розглядає проведення у 2023 році удосконаленого НМТ.
22 лист. 2022

Марафон «Григорій Сковорода крізь призму сучасності»

Департаментом освіти Харківської міської ради ініційовано проведення в м. Харкові марафону «Григорій Сковорода крізь призму сучасності».
21 лист. 2022

21 листопада - День Гідності та Свободи
18 лист. 2022

Єдиний національний урок " Безпечна дорога додому"

18 листопада 2022 року і ліцеї був проведен Єдиний національний урок
16 лист. 2022

Вебінар «Сексуальне насильство під час війни: виявлення та допомога постраждалим»

18 листопада до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства МБО Служба порятунку проведе вебінар
15 лист. 2022

До уваги майбутніх першокласників, учнів 1-11 класів, вчителів, батьків!

Про закріплення території обслуговування за ЗЗСО на 2023_2024