1 трав. 2024
Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року.

14 жовт. 2022

Профілактичні бесіди з учнями

14 жовтня 2022року проведено профілактичну бесіду з учнями 8-11 класів
12 жовт. 2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо учня 11 класу Ананьєва Несторіана та його вчителя Гордєєву Людмилу Миколіївну із перемогою( ІІІ місце ) у районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва!
12 жовт. 2022

Запрошуємо до участі у конкурсі!

З 5 жовтня 2022 року триває Всеукраїнський місячник бібліотек під гаслом: "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи"
11 жовт. 2022

5 ідей для ненудного уроку до Дня захисника України

Не знаєте, як зробити урок до Дня захисника України інтерактивним, дослідницьким і таким, що справді запам’ятається дітям? Маємо 5 ідей для ненудної розмови з учнями про важливе — громадянський обов’язок, боротьбу за незалежність та чому це не «день, коли треба вітати хлопчиків».
10 жовт. 2022

Відеоуроки про основи безпеки

Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Рушійна сила» реалізувала проєкт «Знання під час війни».
9 жовт. 2022

Онлайн бібліотека «Спільнотека» від ЮНІСЕФ

СПІЛЬНОТЕКА — це каталог діджитал та друкованих матеріалів із тем безпеки, харчування, здоров’я та гігієни, психологічної та соціальної підтримки тощо.
9 жовт. 2022

Районна акція до Дня захисників і захисниць України «Янгол-охоронець»

Метою акції «Янгол-охоронець» є вшанування мужніх та героїчних вчинків тих, хто сьогодні відстоює свободу та незалежність нашої країни, захищає українську землю. Нехай наші янголи-охоронці підтримують бойовий дух наших Захисників і Захисниць, додають сил та мужності, оберігають їх здоров’я та життя!
8 жовт. 2022

Всеукраїнський флешмоб #спільно_дбай для закладів освіти

10 жовтня відбудеться всеукраїнський флешмоб #спільно_дбай для закладів освіти. Захід спрямований на залучення максимальної кількості школярів до здобуття знань про підтримку власного психічного здоров'я.
7 жовт. 2022

Всесвітній день таблиці множення

Щорічно у першу п’ятницю жовтня святкують Міжнародний день таблиці множення
6 жовт. 2022